OREA Congress Hotel Brno **** leží pouhých 5 km od dálnice D1 a jízdou tramvají z historického centra se k němu dostanete jen za 5 minut. Hotel nabízí 730 lůžek v 369 pokojích několika typů, dále pak hotelovou restauraci se specialitami české i světové kuchyně, fitness centrum, bezplatné připojení Wi-Fi a mnoho dalšího.

V roce 2020 prošel hotel rekonstrukcí, je nekuřácký a nabízí největší a nejmodernější kongresové centrum v regionu vybavené nejmodernější audiovizuální technologií.

Při rezervaci vyberte možnost Speciální cenová nabídka s přednastaveným promo kódem.

OREA Congress Hotel Brno ****

Pokoje

Všechny typy pokojů jsou nekuřácké a jsou standardně vybaveny vysokorychlostním WiFi připojením, televizí se satelitními programy, samozřejmostí je vlastní koupelna s toaletou. Všichni ubytovaní hosté mají zdarma vstup do hotelového fitness centra.

Pokoj EXECUTIVE

Nově zrekonstruované pokoje v moderním designu se nachází v sedmém až desátém patře hotelu a poskytují hostům prvotřídní pohodlí. Na pokoj lze ubytovat 2 dospělé osoby, dětská postýlka je na vyžádání zdarma. Z těchto pokojů se Vám skýtají jedinečné výhledy buď na zeleň v okolí hotelu, areál brněnského výstaviště nebo historické centrum města, případně na řeku Svratku. Některé pokoje mají balkón. Executive pokoje mají kromě standardního příslušenství i samostatně regulovatelnou klimatizaci, trezor a minibarovou ledničku, kterou lze na vyžádání a příplatek doplnit dle přání zákazníka. Designová koupelna je vybavena sprchovým koutem, toaletou a fénem.

Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení, základně vyplněná minibarová lednička, minerální voda na pokoji při příjezdu zdarma a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Do obývacího pokoje lze přidat na vyžádání přistýlku pro dítě do 12 let. Ubytování s domácími mazlíčky na Executive Apartmá není možné. Pokoje jsou nekuřácké.

Pokoj EXECUTIVE

Rezervujte nyní


Pokoj DELUXE

Pokoje této kategorie se nachází v pátém a šestém patře hotelu s částečným výhledem na areál brněnského výstaviště nebo řeku Svratku, případně na zeleň v okolí hotelu, vybrané Deluxe pokoje mají balkón. K vybavení patří samostatně regulovatelná klimatizace, lednička, sada na čaj a kávu, satelitní televize, telefon, koupelna s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem.

Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Na tomto typu pokoje lze za příplatek ubytovat s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

Pokoj DELUXE

Rezervujte nyní


Pokoj CLASSIC

Jednolůžkové a dvoulůžkové pokoje této kategorie o velikosti 24 m2 se nachází v prvním až čtvrtém patře hotelu. Pokoje jsou standardně vybaveny satelitní televizí, telefonem, koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem. Některé pokoje mají balkón.

Samozřejmostí je bezplatné vysokorychlostní WiFi připojení a časově neomezený vstup do hotelového fitness. Na tomto typu pokoje lze za příplatek ubytovat s domácími mazlíčky. Pokoje jsou nekuřácké.

Pokoj CLASSIC

Rezervujte nyní


Galerie

Gallery image Gallery image Gallery image Gallery image Gallery image Gallery image Gallery image Gallery image

Lokace hotelu