Orea Hotel Voroněž**** leží pouhých 5 km od dálnice D1 a jízdou tramvají z historického centra se k němu dostanete jen za 5 minut. Nabízí 690 lůžek v 368 pokojích, dvě hotelové restaurace se specialitami české i světové kuchyně, fitness centrum, bezplatné připojení Wi-Fi a mnoho dalšího.

Při rezervaci vyberte možnost Speciální cenová nabídka s přednastaveným promo kódem.

Orea Hotel Voroněž****

Pokoje

Všechny pokoje mají bezplatné Wi-Fi připojení a jsou standardně vybaveny televizí se satelitními programy a koupelnou s vanou a toaletou. Všichni hoteloví hosté navíc mají k dispozici fitness centrum zdarma.

Pokoj STANDARD

Pokoje této kategorie mají velikost 18 m2. Jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem a koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-Fi. Volný vstup do hotelového Fitness.

Pokoj STANDARD

Rezervujte nyní od 1 700,- Kč!

Se snídaní, s možností změny, nebo zrušení a platby v hotelu


Pokoj SUPERIOR

Tyto pokoje jsou situovány ve vyšších patrech, takže se Vám naskytne krásný výhled na město. Pokoje jsou klimatizovány a některé mají balkony. Pokoje této kategorie mají velikost 18 m2. Jsou vybaveny satelitní televizí, telefonem a koupelnou s vanou a ruční sprchou, toaletou a fénem. Samozřejmostí je bezplatné připojení k Wi-Fi. Při příjezdu dostanete minerální vodu zdarma. Volný vstup do hotelového Fitness.

Pokoj SUPERIOR

Rezervujte nyní od 1 900,- Kč!

Se snídaní, s možností změny, nebo zrušení a platby v hotelu

Galerie

Lokace hotelu